Chcesz zawęzić wyniki na liście ofert?
Spersonalizuj ustawienia!

Partnerzy

Dom Kredytowy Notus S.A.

Dom Kredytowy Notus S.A.

www.dknotus.pl

Dom Kredytowy Notus S.A. należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2004 roku i posiada kilkadziesiąt oddziałów w największych miastach w Polsce.  Dom Kredytowy zajmuje się doradztwem finansowym w szerokim zakresie polegającym na kompleksowej obsłudze klientów. Firma podchodzi indywidualnie do potrzeb Klienta, utrzymujący przy tym bardzo dobre relacje z bankami i innymi partnerami.Klienci mają do dyspozycji pełną gamę produktów kredytowych, finansowych i ubezpieczeniowych.Swój proces rozpoczynają od analizy sytuacji klienta, wyboru najkorzystniejszych rozwiązań i ofert,negocjacji najkorzystniejszych warunków, oferując pełną opiekę nad Klientem podczas czynności kredytowych.

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

www.pfrn.pl

Polska Federacja Rynku Nieruchomości jest dobrowolnym związkiem samorządnych organizacji posiadających osobowość prawną. Została utworzona w styczniu 1995 roku, do lutego 1997r. działała pod nazwą Polska Federacja Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W chwili obecnej PFRN działa na rzecz i w interesie 23 regionalnych stowarzyszeń pośredników oraz zarządców nieruchomości, zrzeszających ponad 3000 osób.

Federacja w pełni uznaje szeroką niezależność stowarzyszeń oferując możliwości podejmowania działań wspólnych, a także wyrażania opinii na tematy wykraczające poza obszar jednego regionu. Celem federacji jest działanie na rzecz rozwoju zawodów związanych ze specjalistyczną obsługą rynku nieruchomości, ochrona praw zawodowych i podnoszenia rangi zawodów zajmujących się profesjonalną obsługą rynku nieruchomości. Jej zadaniem jest doskonalenie systemu kształcenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych specjalistów rynku nieruchomości.

Lubuskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Lubuskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

www.lubspon.pl

Lubuskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami jest jednym z dwudziestu trzech regionalnych stowarzyszeń zrzeszonych w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. LUBSPON z siedzibą w Zielonej Górze powstało w 2001 roku. Stowarzyszenie jest organizacją społeczno-zawodową, zrzeszającą osoby wykonujące działalność zawodową lub naukowo-dydaktyczną w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przynależność do LUBSPON jest dobrowolna, a obecnie stowarzyszenie liczy 25 członków. Przedstawiciele stowarzyszenia uczestniczą w posiedzeniach Rady Krajowej PFRN oraz w ważniejszych spotkaniach władz PFRN, w kongresach oraz sympozjach organizowanych przez PFRN. Stowarzyszenie organizuje corocznie szkolenia w ramach doskonalenia zawodowego.

Informacja o plikach cookies
Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.